Institūta iela 29 - Ulbroka
Uzsākam dzīvokļu rezervāciju !
Moderni un pārdomāti divu un trīs istabu dzīvokļi pāriem, ģimenēm ar bērniem
un visiem tiem, kas vēlas dzīvot tuvāk dabai.
Slider
Image
Image

Modernu māju kolekcija 2020/2021

Vairāk par 20 gadu celtniecibas jomā.

Mēs būvējam

Nodrošinam pilna cikla būvniecību, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un garantējot augstāko kvalitāti. Individuālā pieeja katram klientam.

Objektu pārbaude

Objektu pārbaude un secinājums, nosakam nepieciešamo pasākumu sarakstu tehniskā uzdevuma sagatavošanai, pamatojoties uz pētāmā objekta stāvokļa pārbaudes rezultātiem.

Palīdzību dokumentu noformēšanā

Speciālisti ar ilggadēju pieredzi nodrošinās visus pakalpojumus sākot ar konsultācijām par nekustamo īpašumu un skiču izstrādi, ar būvatļaujas saņemšanu un tās nosacījumu izpildi.

Projektu katalogs

Būvējam un pārdodam mājas pēc individuāliem pasūtījumiem. Cena sakot no 1000 eur/m2 , pilnībā pabeigta māja. Mūsu katalogā ir vairāk nekā 1000 gatavo māju projektu.

Māju pārdošana

Esam izkopuši savu kvalitātes standartu, kas patērētājam ļauj iegūt pareizu tehnisku risinājumu energoefektivitātes nodrošināšanai. 

Konsultācijas

Par nekustamo īpašumu, hipotekāro kredītu iegūšanu, apdrošināšanu, arhitektūru & dizainu, darījumu apstrādi, īpašuma pārvaldīšanu, individuāliem projektiem.

Par mums.

Specializējas darījumos ar nekustamo īpašumu. Jaunu māju būvniecība, kā arī īre. Mūsu mērķis ir sasniegt vēlamo rezultātu klientam. Mēs piedāvājam saviem klientiem vienreizēju produktu izvēli, kas vienlaicīgi atbilst klienta vēlmēm un vajadzībām.

Īpašuma pārvaldība

Īpašuma pārvaldība

Nodrošina īpašuma pārvaldības pakalpojumus.Mūsu speciālisti palīdzēs jums pārvaldīt savu īpašumu, lai tā potenciāls tiktu pilnībā izmantots.

Uzzināt vairāk

Tehniskais risinājums

Tehniskais risinājums paredz būvniecības tehnoloģiju, izmantojot kvalitatīvus materiālus, informāciju par materiāliem, cenām.

Uzzināt vairāk
Tehniskais risinājums
Objektu pārbaude & secinājums

Objektu pārbaude & secinājums

Galvenais uzdevums ir noteikt nepieciešamo pasākumu sarakstu tehniskā uzdevuma sagatavošanai.

Uzzināt vairāk

metala elementi lvMūsu parteris - metalaelementi.lv - nodrošina ar visu nepieciešamo vārtu, žogu un margu ražošanai.

Skyenergo

Jauns projekts no SkyEnergo - Institūta iela 29 - ULBROKA

Daudzdzīvokļu 5 stāvu ēka, Insitūta iela 29, Ulbroka. Nekavējies rezervēt dzīvokli par izdevīgu cenu! Jaunā māja sastāv no 40 dzīvokļiem, atpūtas zonas un vietas lietu glabāšanai pagrabā. Jaunbūvei ir moderna fasāde, lifts. Būvniecībā tiks izmantoti augstas kvalitātes materiāli. Mājas atrašanās vieta ir 5 minūšu pastaigas attālumā no Ulbrokas centra, ko ieskauj priežu mežs. Mājas būvniecība plānots sākt - 2021. gada Iūnija.

 

Image

Sazinies ar mums jau šodien

Lai palīdzētu jums izdarīt gudras izvēles pērkot un pārdot īpašumus, mēs sniedzam bezmaksas konsultācijas.