Institūta iela 29 - ULBROKA - STOPIŅU NOVADS

40 dzīvokļi

Jaunā māja sastāv no 40 dzīvokļiem, atpūtas zonas un vietas lietu glabāšanai pagrabā. Jaunbūvei ir moderna fasāde, lifts. Būvniecībā izmantoti augstas kvalitātes materiāli.

Konsultācijas

Par nekustamo īpašumu, hipotekāro kredītu iegūšanu, apdrošināšanu, arhitektūru & dizainu, darījumu apstrādi, īpašuma pārvaldīšanu, individuāliem projektiem.

Lokācija

5 minūšu pastaigas attālumā no Ulbrokas centra, ko ieskauj priežu mežs. Līdz autobusa pieturai - 350metri, 3-4 minūtes ar kājām.

Maksājumi & rezervācija

1. 10% dzīvokļa pārdošanas līguma parakstīšanas brīdī 2. 15% 2020. gada decembrī (tiek plānots pabeigt ēkas karkasa būvniecību) 3. Atlikušie 75% tiek samaksāti, kad tiek pabeigta 2021. gada novembrī pabeigtās mājas celtniecība un nodošana ekspluatācijā.

Infrastruktūra

Pie mājas ir pastaigu celiņš, līgas parks, veikali, koncertzāle, sporta laukumi, parki , skola ar peldbaseinu, bērnudārzs.

Analītiskā nodaļa

Skyenergo uzskata, ka papildu projekta priekšrocība ir iespēja klientiem piedalīties piedāvātajā maksājumu struktūrā - 25% no pašu kapitāla 2020. gadā un 75% ar hipotēkas aizdevuma palīdzību, pabeidzot būvniecību 2021. gada decembrī.